Zarząd w pełnym składzie

Plik Plik

Małgorzata Ochęduszko-Ludwik została członkiem Zarządu Województwa Śląskiego oraz radną Sejmiku Województwa Śląskiego

Radni Sejmiku Województwa Śląskiego stosunkiem głosów: 28 za, 12 przeciw, 1 wstrzymujący się przegłosowali kandydaturę zgłoszoną na wakat po Kazimierzu Karolczaku.

Ochęduszko-Ludwik została również radną wojewódzką – wcześniej pełniła tę funkcję w Sejmiku drugiej i czwartej kadencji. Małgorzata Ochęduszko-Ludwik jest absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania potencjałem społecznym oraz zarządzania projektami europejskimi.

W latach 1994-1998 była wiceprezydentem Będzina, a w latach 1998-2002 wicestarostą powiatu będzińskiego. W latach 1994-2002 pełniła funkcję radnej Miasta Będzina. Jako radna Sejmiku Województwa Śląskiego była przewodniczącą Komisji polityki społecznej i ochrony zdrowia, a w latach 2010-2014 przewodniczącą klubu radnych SLD. Od 2003 do 2006 roku była pełnomocnikiem Wojewody Śląskiego do spraw równości kobiet oraz uzależnień. W latagh 2010-2014 sprawowała funkcję naczelnika Wydziału Polityki Społecznej w Sosnowcu, a od 2015 naczelnika Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej w Czeladzi.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik