Samorząd Województwa Śląskiego

ZARZĄD Województwa Śląskiego

Zarząd IV kadencji 2012-2014

Zarząd Województwa Śląskiego czwartej kadencji (2012-2014)

Powołany 21 stycznia 2013, odwołany 1 grudnia 2014

Zarząd Województwa Śląskiego czwartej kadencji (2012-2014)

Mirosław Sekuła - Marszałek

Mariusz Kleszczewski - wicemarszałek (do 10.03.2014)
Aleksandra Skowronek - wicemarszałek (od 10.03.2014)
Aleksandra Gajewska - wicemarszałek (do 19.12.2013)
Kazimierz Karolczak - wicemarszałek (od 19.12.2013)

Stanisław Dąbrowa - członek Zarządu
Jerzy Gorzelik - członek Zarządu (do 20.05.2013)
Arkadiusz Chęciński - członek Zarządu (od 10.06.2013)